“Ongemeen boeiend”
Ook bij presentatoren Annemie Peeters en Sven Pichal kriebelt het om aan iets nieuws te beginnen. Maar het programma blijft aan hun ribben kleven.
Annemie: “We gingen voor één jaar, het zijn er vijf geworden. Zo geweldig was dat, werken met het Peeters & Pichal-team. Ongemeen boeiend. Intens vermoeiend. Omdat het einde altijd inherent is aan het mooie liedje dat er aan vooraf ging, zetten we er een punt achter.”
Sven: “Het is nog elke dag een heerlijke ervaring om radio te mogen maken in direct contact met die mensen voor wie je het doet; de luisteraar. Toch voel ik dat het tijd is voor iets nieuws. Ik neem een geweldige knowhow mee die ik met Peeters & Pichal heb opgedaan.”
“Tijd voor vernieuwing”
Nethoofd van Radio 1, Diane Waumans, is erg trots op Peeters & Pichal: “ Het hele team van Peeters & Pichal schrijft geregeld geschiedenis op de radio en daarbuiten. Door heel aandachtig te luisteren naar wat er bij het publiek leeft en daarmee dagelijks aan de slag te gaan. Radio 1 is er spraakmakend van geworden. Daarvoor verdienen Annemie, Sven en de hele ploeg alle lof. Nog vijf maanden gaan ze door, op volle kracht. Om mooi te landen eind juni. Want een radionet moet geregeld kunnen vernieuwen. Na vijf seizoenen Peeters & Pichal gaan we op zoek naar een nieuw programma van 9 tot 11. Wat dat inhoudelijk zal worden? Nog geen idee. Het denkwerk begint nu.”
Jan Hautekiet maakt opnieuw radio
Jan Hautekiet is een vertrouwde radiostem en heeft jarenlange ervaring als programmamaker en nethoofd van Studio Brussel en Radio 1. De voorbije jaren werkte Jan als beleidscoördinator Strategie bij de VRT. Hij neemt deze nieuwe uitdaging heel graag aan: ” Ik was blij verrast met het aanbod van Radio 1 en met deze kans om terug voltijds radio te gaan maken. Dit is een bijzonder boeiende periode voor media in het algemeen maar ook voor radio in het bijzonder. Ik kan mijn ervaring bij de openbare omroep nu ten volle inzetten voor dit nieuwe boeiende radioproject.”






