Slachthuis Heist-op-den-Berg legt boeken neer

De directie van het slachthuis in Heist-op-den-Berg legt vanmiddag de boeken neer. Dat heeft de directeur bevestigd aan onze redactie. De vergunning van het slachthuis in Heist-op-den-Berg werd ruim twee maanden geleden al ingetrokken, na opmerkingen van het federaal voedselagentschap over onder meer de hygiëne.

Geen vergunning, wel personeelskosten

Snel een nieuwe vergunning krijgen, zat er niet in. Al die tijd moest het bedrijf het loon van het personeel volledig doorbetalen, want het slachthuis kwam niet in aanmerking voor het stelsel van technische werkloosheid. En net dat doet het bedrijf nu de das om, volgens de directeur. Bij het slachthuis in Heist-op-den-Berg werken 32 mensen. 

Icoon voor Heist-op-den-Berg

"Het is bijzonder jammer voor onze gemeente, zegt burgemeester Luc Vleugels: "Het is een familiebedrijf dat al 70 jaar bestaat. Het was een icoon voor onze gemeente. Het is heel erg spijtig dat dat nu verdwijnt."

Meest gelezen