Radio 2

Koning Filip bezoekt basisschool "Paleis" in Diepenbeek: “Ieder kind heeft een talent en dat verdient een kroon”

Koning Filip bezocht vandaag basisschool Paleis in Diepenbeek. De school vindt dat ieder kind talenten heeft en daarom een prins of prinses is. Daarom is dat ook het jaarthema in de school. 

De directrice van de kleuterschool, Elly Maris, stuurde de koning een brief om hem uit te nodigen. En wat ze niet verwacht hadden, gebeurde. De school kreeg een positief antwoord.

Gekroonde uitblinkers

Voor de school Paleis zijn alle leerlingen prinsen en prinsessen. “Iedereen hier heeft een kroontje. Dat kroontje staat voor de talenten van onze leerlingen, want iedereen heeft iets waar hij of zij in uitblinkt,” zegt Maris. “De focus op talent is voor onze school ontzettend belangrijk.”

(Lees verder onder de foto)

Radio 2

Talentenshow

De school heeft de talenten van de leerlingen ook aan de koning getoond. “Hij bezocht zowel de kleuterschool als de lagere school en op het einde van het bezoek zongen we een lied en brachten we een zelfgemaakte volksdans. Het was een fantastische ervaring voor onze kinderen", besluit Maris. 

Het was trouwens een vrij intiem bezoek van de koning aan de school. Kijklustigen en pers waren niet welkom.

Meest gelezen