Videospeler inladen...

Coronamaatregelen bij de buurlanden: hoe gaan de Duitsers om met mondmaskers?

Onze ploeg in het buitenland is ondertussen doorgereisd van Nederland naar Duitsland. De reis is toegelaten, en journalistiek relevant, want zo kunnen we ook eens zien hoe de Duitsers de coronamaatregelen versoepelen. Vandaag krijgen we een blik op onze eigen toekomst: de mondmaskers. De Duitsers moeten verplicht een maskertje dragen op het openbaar vervoer en in winkels.

VRT NWS is in Nederland en Duitsland om met eigen ogen na te gaan hoe onze buurlanden met de coronacrisis omgaan en welke maatregelen zij nemen of versoepelen. We hebben onze ploegen uitgestuurd na overleg met experten en de bevoegde diensten van de FOD Binnenlandse Zaken. Omdat hun job een essentieel beroep is, mogen onze journalisten deze reis maken. Uiteraard respecteren ze alle veiligheidsmaatregelen die ter plekke gelden.

Onze ploeg zocht uit hoe de Duitsers omgaan met mondmaskers:

Videospeler inladen...

 In sommige deelstaten gaan de scholen alweer open, in de eerste plaats voor de leerlingen die hun middelbare school afronden:

Videospeler inladen...

Meest gelezen