Videospeler inladen...

12.500 metalfans gaan uit de bol op Alcatraz Festival: "Anderhalf jaar heeft het geduurd en nu eindelijk remmen los"

In Kortrijk is er dit weekend het Hard Rock & Metal-festival Alcatraz. Daar verwachten ze 12.000 mensen per dag. Die moeten wel allemaal gecontroleerd worden op een Covid Safe Ticket voor ze het festivalterrein op mogen. Voor de organisatoren is het een behoorlijke klus om dat allemaal geregeld te krijgen, en ook de bezoekers moeten rekening houden met extra administratie. Maar klagen doen ze niet, zo ondervond onze ploeg van "Het journaal". 

Bekijk hieronder het verslag van onze ploeg in Kortrijk:

Videospeler inladen...

Onze reporter Gitte Van Hoyweghen op het festivalterrein: "Van het moment dat iedereen op de weide stapt, lijkt covid absoluut vergeten. Het is alsof ik twee jaar terug geflitst wordt in de tijd”.

Videospeler inladen...

Ook voor de artiesten op het podium was het een bijzonder, soms emotioneel moment.

Videospeler inladen...

Meest gelezen