In Ramsdonk is aan het kieslokaal stand-up comedian Wim Dufraings zijn broek afgezakt. Hij is gaan stemmen in zijn tricolor pak. “Gewoon even de verkiezingen op zijn kop zetten”, zegt hij.
In Ramsdonk zakt broek van Wim Dufraing af: “Gewoon even verkiezingen op zijn kop zetten”
In Ramsdonk, een deelgemeente van Kappele-op-den-Bos, kwam stand-up comedian Wim Dufraing, net zoals in 2019, stemmen in zijn tricolor pak. Alleen paste zijn broek niet meer, waardoor die afgezakt is. “Ik ben sinds de vorige verkiezingen wat bijgekomen en de knop van mijn broek is eraf gesprongen. Ik probeer mijn Belgisch tricolor pak nu bij elkaar te houden met een veiligheidsspeld. Maar mijn broek zakte af”, vertelt Wim.
Daarnaast had hij het woord ‘verkiezingen’ letterlijk op zijn voorhoofd geschreven. Op die manier had hij “de verkiezingen al op zijn kop gezet”.
De stand-up comedian die ook leerlingenbegeleider en leerkracht STEM en Artistieke Vorming is, lachte ook met de manier waarop er in Kapelle-op-den-Bos gestemd wordt: “Vlaams minister van Onderwijs Ben Weyts (N-VA) leert iedereen met de computer werken, maar hier in Kapelle op-den-Bos wordt er nog met potlood gestemd. Maar die leerlingen kennen dat niet meer. Ze weten niet hoe ze met een potlood moeten gaan stemmen. Dus ik heb om hen te helpen een potlood op een elektrische tandenborstel gemonteerd. Zo hebben ze toch het gevoel dat het een beetje elektronisch stemmen was.”
Regionaal nieuws uit Brussel en Vlaams-Brabant

