In Overijse mochten afgelopen zondag ook kinderen naar de stembus. 702 kinderen jonger dan 16 jaar hebben dat ook effectief gedaan. Zij mochten kiezen aan welke spel- of sportinstallatie er het meeste nood is in de gemeente. De kinderen kozen massaal voor een grote trampoline.
In Overijse mochten kinderen zondag ook gaan stemmen: ”Meeste kinderen willen trampoline in de gemeente"
Zondag zijn in Overijse 702 kinderen en jongeren onder de 16 jaar mee met hun ouders naar het stembureau gegaan. Zij konden daar kiezen welke spel- of sportinstallatie in de gemeente moet geplaatst worden tijdens de zomer.
Intussen zijn de stemmen geteld, vertelt burgemeester Inge Lenseclaes (N-VA): “De trampoline heeft met 55,4% gewonnen en zal op de Zuidflank in het centrum van Overijse geplaatst worden. Dat zal snel gebeuren, zodat de kinderen ook onmiddellijk resultaat zien en misschien extra gemotiveerd zijn om nog eens te komen stemmen.”
“Bij de gemeenteraadsverkiezingen in oktober zullen we misschien iets gelijkaardigs doen, want nu was het een groot succes”, meent de burgemeester.
Regionaal nieuws uit Brussel en Vlaams-Brabant

