Ga naar de hoofdinhoud
Kinderen met stippen op hun hand voor de STIP IT-actie tegen pesten

STIP IT in de klas

Strijden tegen pesten doen jullie het ganse jaar door, maar van 15 tot en met 26 september benadrukken KETNET en het Netwerk Kies kleur tegen Pesten met de STIP IT-actie nog eens extra dat pesten echt niet kan. 

Leerdoelen

  • Mens en maatschappij | ik en mezelf | ik en de ander | ik en de anderen: in groep 
  • Sociale vaardigheden | relatiewijzen | gesprekconventies | samenwerking

Strijden tegen pesten doen jullie het ganse jaar door, maar van 15 tot en met 26 september benadrukken KETNET en het Netwerk Kies Kleur tegen Pesten met de STIP IT-actie nog eens extra dat pesten echt niet kan.

De bedoeling is om zo veel mogelijk schoolkinderen te mobiliseren om stippen te zetten en op vrijdag 26 september allemaal samen te dansen tegen pesten. Zetten jullie ook jullie schouders mee onder de STIP IT-actie?

Educatief materiaal

Surf naar de campagnepagina van Kies Kleur tegen Pesten en ontdek lesmateriaal, affiches en tips om ook buiten de schoolmuren mee te doen met STIP IT. 

Nuttige tips en extra info

Naast de actie zelf, vind je nog veel extra informatie en materiaal om pesten bespreekbaar te maken en aan te pakken. Meer info of vragen over pesten vind je op allesoverpesten.be

De STIP IT-poster bij jou in de klas

Deel dit artikel op sociale media