Organogram

Wie zit in de VRT-directies en wat doen ze?

Organogram vanaf 1 mei 2018

Diensten van de gedelegeerd bestuurder.

Gedelegeerd bestuurder: Paul Lembrechts

Corporate Development: Wouter Quartier

Juridische dienst: Sandra Coppieters

Manager Communicatie – VRT-woordvoerder:  Bob Vermeir

Media & Productie

Algemeen directeur Media en Productie: Peter Claes

Netmanagement Eén/Canvas: Olivier Goris

Netmanagement Ketnet:  Maarten Janssen

Manager Cultuur: Chantal Pattyn

Businessmanagement Media en Productie: Janne Lust

Commercieel manager : Lisbeth Rillaerts

Merkportfoliostrategie en Marketing: NN

Mediamanager Radio: Els Van de Sijpe

       Radio 1: Filip Pletinckx

       Radio 2: Jan Knudde

       Klara: Chantal Pattyn

       MNM: Rino Ver Eecke

       Studio Brussel: Jan Van Biesen

Expertenwerking

Informatie

Algemeen directeur Informatie en Algemeen hoofdredacteur VRT Nieuws: Liesbet Vrieleman

Hoofdredacteur Journaal: Inge Vrancken

Hoofdredacteur Radio: Griet De Craen

Hoofdredacteur Televisie : Steven Samyn

Hoofdredacteur Digitaal : Brecht Decaestecker

Hoofdredacteurs Sport: Luc Van Langenhove & Pieter De Windt

HR

Algemeen Directeur HR: Hans Cockx

Operationeel HR Manager: Sofie Reviers

Expertisedomeinen:

Verloning en werkstelsels : Ivo Hendrix

HR-dienstencentrum : Ina Verbruggen

Sociaal Overleg : Isabel Schoonbaert

Organisatieontwikkeling : Kristin Roeckx

HR-diversiteit : Kaat Desmet

Talentontwikkeling : Sara Hermans

VRT Jobs : An Dezeure

Welzijn en mobiliteit : Nico Janssens 

Operaties en Financiën

Algemeen directeur Operaties en Financiën: NN 

 

Financiën en aankoop: Bart Jacobs

Gebouwen, terreinen en technieken : Ben Mariën

Project nieuwe huisvesting: Geert De Preter

Catering en security: Rudi Depraetere

Planning en realisatie: Peter Van den Broeck

Styling: Leen Van Wichelen

Beeld, Licht, Klank: Walter Vanderstukken

Ontwerp en postproductie: Erik De Snerck

Content partnerships:  Dries Van Den Cruyce

Technologie en innovatie

Algemeen Directeur: Stijn Lehaen

Innovatie: Dieter Boen

Architectuur PMO procesbeheer: Frank Lemmens

Digitaal productiecentrum : Marijke Celis 

Audiotechnologie: Wim Moortgat

Videotechnologie: Werner Ramaekers

Telecom, ingest, Playout: Michael Moelants

Media ICT: Wim Wauterickx

Mediafaciliteiten nieuwbouw: Sabine Belis

Gerelateerd