Organogram

Wie zit in de VRT-directies en wat doen ze?

Organogram

Diensten van de gedelegeerd bestuurder

Gedelegeerd bestuurder a.i. : Leo Hellemans

  • Corporate Development: Wouter Quartier
  • Juridische dienst: Sandra Coppieters
  • Manager Communicatie – VRT-woordvoerder:  Bob Vermeir

Media & Productie

Algemeen directeur Media en Productie: Peter Claes

  • Netmanagement Eén/Canvas: Olivier Goris
  • Netmanagement Ketnet:  Maarten Janssen (tot 28/2)
  • Businessmanagement Media en Productie: Janne Lust
  • Commercieel manager : Lisbeth Rillaerts
  • Merkportfoliostrategie en Marketing: Elisabeth Roelandt
  • Mediamanager Radio: Els Van de Sijpe
    • Radio 1: Jan Knudde
    • Radio 2: Rino Ver Eecke 
    • Klara: Chantal Pattyn
    • MNM: Annemie Gulickx 
    •  Studio Brussel: Jan Van Biesen
  • Expertenwerking

Informatie

Algemeen directeur Informatie en Algemeen hoofdredacteur VRT Nieuws: Liesbet Vrieleman

  • Hoofdredacteur Journaal: Inge Vrancken
  • Hoofdredacteur Radio: Griet De Craen
  • Hoofdredacteur Televisie : Steven Samyn
  • Hoofdredacteur Digitaal : nn
  • Hoofdredacteurs Sport: Luc Van Langenhove & Pieter De Windt

HR

Algemeen Directeur HR: Hans Cockx

  • HR Business Partners
  • Talent-, Cultuur- en Organisatieontwikkeling : Kristin Roeckx
  • Loon- en Arbeidsvoorwaarden & Operationeel HR: Sofie Reviers
  • Welzijn, Ukkepuk en Catering: Nico Janssens
  • Gebouwen en Facilitair beheer: Ben Mariën
  • Nieuwbouw Inspirerende werkomgeving : Geert De Preter

 

Financiën, Operaties en Content Partnerships

Algemeen directeur Financien, Operaties en Content Partnerships: Lieven Vermaele 

  • Financiën en aankoop: Bart Jacobs
  • Operationele activiteiten: Liesbeth Troukens
  • Content partnerships:  Michel Flamme
  • Documentatie en Archief: Jan Noppe
  • Capaciteit en planningsbeheer: Ivo Peeters

Technologie en innovatie

Algemeen Directeur: Stijn Lehaen

  • Innovatie: Dieter Boen
  • Architectuur PMO procesbeheer: Frank Lemmens
  • Digitaal productiecentrum : Marijke Celis 
  • Audiotechnologie: Wim Moortgat
  • Videotechnologie: Werner Ramaekers
  • Telecom, ingest, Playout: Michael Moelants
  • Media ICT: Wim Wauterickx
  • Mediafaciliteiten nieuwbouw: Sabine Belis

Gerelateerd